5 Star Modara Oval Wooden Boardroom Table 2400x730mm Oak KF800265
Product Code:
KF800265
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | Serrion |
| Colour | Oak |
| Size | 2400mm |
| Material | Wood |
| Shape | Oval Table |
| Dimensions (WxDxH) | 2400x1200x730mm |
| Leg Type | Panel Leg |
| Height | 730mm |
| Depth | 1200mm |
×