Jemini Iceberg PU Armchair Wooden Foot KF70107
Product Code:
I-KF70107
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | Astin |
| Colour | Black |
| Material | Polyurethane |
| Material | Polyurethane |
| Frame | Wooden Feet |
| Stackable | No |
| Style | Single Seat With Arms |
| Seat Height | 450mm |
| Seat Height | 450mm |
| Back Height | 360mm |
| Chair Colour | Black |
| Back Width | 580mm |
| Seat Width | 580 |
| Seat Depth | 530 |
| Leg Type | 4 Leg |
×