Wypall X50 Cleaning Cloths Red (Pack of 50) 7444
Product Code:
I-KC02091
Pack Of
1
| Manufacturer | Kimberly-Clark |
| Brand | WypAll® |
| Colour | Red |
| Colour | Red |
| Material | Hydroknit |
| Form | General Purpose Cloths |
| Weight | 1.644kg |
| Use For | General Purpose Cloths |
| Warranty | 6 Months Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 230x280x210mm |
| Sheet size | 221x448mm |
| Disposable | Yes |
×