Wypall X50 Cleaning Cloths Blue (50 Pack) 7441
Product Code:
I-KC02088
Pack Of
1
| Manufacturer | Kimberly-Clark |
| Brand | WypAll® |
| Colour | Blue |
| Colour | Blue |
| Material | Hydroknit |
| Form | General Purpose Cloths |
| Weight | 1.5kg |
| Use For | General Purpose Cloths |
| Warranty | 6 Months Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 231x251x220mm |
| Sheet size | 221x418mm |
| Disposable | Yes |
×