Numatic Henry Commercial Vacuum Cleaner Red 900076
Product Code:
I-NU46164
Pack Of
1
| Manufacturer | Numatic |
| Brand | Numatic |
| Colour | Red |
| Colour | Red |
| Material | Plastic |
| Weight | 8.1kg |
| Dimensions | 360x340x370mm |
| With Castors | Yes |
| Appliance Type | Vacuum Cleaners |
| Suitable For | Dry Use Only |
| Power Rating | 620W |
| Bagless | No |
×