Karcher Professional Steam Cleaner SG 4/4 1.092-282.0
Product Code:
KA94312
Pack Of
1
| Manufacturer | Karcher |
| Brand | Karcher |
| Colour | Grey |
| Capacity | 4 Litre |
| Weight | 8kg |
| Dimensions | 320x475x275mm |
| Appliance Type | Steam Cleaner |
| Suitable For | Wet Use Only |
| Cable Length | 7.5m |
| Biodegradable | No |
| Cord Length | 7.5m |
| Capacity | 4 Litre |
×