Numatic PSP180 Commercial Vacuum Cleaner 620W 8L Blue PSP.180-11
Product Code:
NU60943
Pack Of
1
| Manufacturer | Numatic |
| Brand | Numatic |
| Colour | Blue |
| Colour | Blue |
| Capacity | 8 Litre |
| Weight | 6kg |
| Dimensions | 340x365x360mm |
| Appliance Type | Vacuum Cleaners |
| Cable Length | 10m |
| Capacity | 8 Litre |
| Motor | 620W |
×