Numatic PPR240 Mains Vacuum Cleaner 620W 9L Red PPR.240-11
Product Code:
I-NU61521
Pack Of
1
| Manufacturer | Numatic |
| Brand | Numatic |
| Colour | Red |
| Colour | Red |
| Capacity | 9 Litre |
| Weight | 9kg |
| Dimensions | 360x370x415mm |
| Appliance Type | Vacuum Cleaners |
| Cable Length | 12.5m |
| Capacity | 9 Litre |
| Motor | 62W |
×