Streetmaster PRO Gel Litter Picker Grabber Rotating Head 33in LP2633
Product Code:
I-HH36452
Pack Of
1
| Manufacturer | The Helping Hand Company |
| Brand | Streetmaster Pro Gel |
| Colour | Black/Red/Silver |
| Colour | Silver |
| Size | 850mm |
| Material | Aluminium Bar |
| Form | Litter Picker |
| Recycled Product | Yes |
| Weight | 286g |
| Dimensions | 850x250x20mm |
×