Karcher NT 48/1 Wet and Dry Vacuum Cleaner 14286220
Product Code:
I-KA72495
Pack Of
1
| Manufacturer | Karcher |
| Brand | Karcher |
| Colour | Anthracite |
| Capacity | 48 Litre |
| Weight | 10.2kg |
| Dimensions | 390x490x780mm |
| Appliance Type | Vacuum Cleaners |
| Suitable For | Wet & Dry Use |
| Cable Length | 7.5m |
| Capacity | 48 Litre |
×