Numatic Henry NBV240NX Cordless Vacuum with Battery/Charger
Product Code:
I-NU810080
Pack Of
1
| Manufacturer | Numatic |
| Brand | Numatic |
| Colour | Red |
| Capacity | 9 Litre |
| Weight | 8.1kg |
| Dimensions | 340x340x415mm |
| Warranty | 3 Year Warranty |
| With Castors | Yes |
| Appliance Type | Vacuum Cleaners |
| Suitable For | Dry Use Only |
| Power Rating | 350W |
| Capacity | 9 Litre |
×