Wypall Interfolded Cleaning Cloths Yellow Pack of 50 7443
Product Code:
KC02090
Pack Of
1
| Manufacturer | Kimberly-Clark |
| Brand | WypAll® |
| Colour | Yellow |
| Material | Hydroknit |
| Form | General Purpose Cloths |
| Weight | 1.5kg |
| Use For | General Purpose Cloths |
| Warranty | 6 Months Warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 231x251x220mm |
| Sheet size | 221x418mm |
| Disposable | Yes |
| Biodegradable | No |
×