Scott Slimroll Paper Hand Towel Roll 1-Ply 165m White Pack of 6 6657
Product Code:
KC04043
Pack Of
1
| Manufacturer | Kimberly-Clark |
| Brand | Scott® |
| Colour | White |
| Form | Slim Roll |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 60% Recycled Material |
| Weight | 5.88kg |
| Thickness | 1 Ply |
| Warranty | 6 Months Warranty |
| For Use With | KC 9960 |
| Environment Support | EU Ecolabel |
| Dimensions (WxDxH) | 300x450x198mm |
| Roll Length | Approx 165m |
| Biodegradable | Yes |
×