Milton 2000W Hair Dryer Black 11005
Product Code:
I-FUP25067
Pack Of
1
| Manufacturer | Corby of Windsor |
| Brand | Corby of Windsor |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Form | Hair Care |
| Weight | 600g |
| Dimensions (WxDxH) | 270x90x265mm |
| Power | 2000W |
| Volume | 72dB |
| Cable Length | 0.8-2.1m |
×