Kleenex Toilet Tissue 3-Ply x195 White 9 Rolls x8 Pack of 72 8459
Product Code:
KC58832
Pack Of
1
| Manufacturer | Kimberly-Clark |
| Brand | Kleenex® |
| Colour | White |
| Colour | White |
| Material | Paper |
| Form | Roll |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 33% Recycled Material |
| Weight | 7.668kg |
| Thickness | 3 Ply |
| For Use With | Icon 53655/53945 & Aquarius 6992/7191 |
| Environment Support | FSC-C013545 Certified |
| Dimensions (WxDxH) | 312x832x279mm |
| Sheets Per Roll | 195 Sheets |
| Sheet size | 125x93mm |
×