Kleenex Paper Toilet Roll 2-Ply x210 2 Rolls x18 White Pack of 36 8477
Product Code:
KC04226
Pack Of
1
| Manufacturer | Kimberly-Clark |
| Brand | Kleenex® |
| Colour | White |
| Material | Tissue |
| Form | Roll |
| Eco-Aware | Yes |
| Weight | 4.582kg |
| Thickness | 2 Ply |
| For Use With | Aquarius 6992/7191 |
| Environment Support | FSC-C013545 Certified |
| Dimensions (WxDxH) | 306x612x208mm |
| Sheet size | 124x104mm |
| Sheets Per Sleeve | 210 Sheets |
| Disposable | Yes |
| Biodegradable | No |
×