Scott 1-Ply Ultra Hand Towel Roll 304m (Pack of 6) 6667
Product Code:
I-KC02013
Pack Of
1
| Manufacturer | Kimberly-Clark |
| Brand | Scott® |
| Colour | White |
| Form | Roll |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 60% Recycled Material |
| Recycled Product | 60% Recycled Material |
| Weight | 10.836kg |
| Thickness | 1 Ply |
| Warranty | 6 Months Warranty |
| For Use With | Aquarius 6959 & KC 8976/9960 |
| Environment Support | EU Ecolabel |
| Dimensions (WxDxH) | 400x600x198mm |
| Roll Length | 304m Roll |
×