Scott 1-Ply M-Fold Hand Towels 175 Sheets (Pack of 25) 6633
Product Code:
I-KC01114
Pack Of
1
| Manufacturer | Kimberly-Clark |
| Brand | Scott® |
| Colour | White |
| Form | M-fold |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 60% Recycled Material |
| Recycled Product | 60% Recycled Material |
| Weight | 8.353kg |
| Thickness | 1 Ply |
| Warranty | 6 Months Warranty |
| For Use With | Aquarius 6945/7171 & KC 9962/8971 |
| Environment Support | FSC-C013545 Certified |
| Dimensions (WxDxH) | 210x610x471mm |
| Sheet size | 200x315mm |
| Sheets Per Sleeve | Approx 175 Sheets |
×