Scott Multifold Hand Towels 250 Sheet White (16 Pack) 3749
Product Code:
I-KC37490
Pack Of
1
| Manufacturer | Kimberly-Clark |
| Brand | Scott® |
| Colour | White |
| Form | Multi-Fold |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 100% Recycled Material |
| Weight | 4.72kg |
| Thickness | 2 Ply |
| For Use With | Aquarius 6945/7171/7023 |
| Environment Support | FSC-C013545 Certified |
| Dimensions (WxDxH) | 216x430x348mm |
| Sheet size | 203x228mm |
| Sheets Per Sleeve | Approx 250 Sheets |
| Biodegradable | Yes |
×