Kleenex Ultra Hand Towels V-Fold 3-Ply 96 Sheets White (Pack of 15) 6710
Product Code:
I-KC05148
Pack Of
1
| Manufacturer | Kimberly-Clark |
| Brand | Kleenex® |
| Colour | White |
| Material | Paper |
| Form | V-Fold |
| Eco-Aware | Yes |
| Weight | 5.415kg |
| Thickness | 3 Ply |
| For Use With | Aquarius 6945/7171/9962/8971 |
| Environment Support | EU Ecolabel and FSC-C013545 Certified |
| Dimensions (WxDxH) | 397x556x238mm |
| Sheet size | 318x215mm |
| Sheets Per Sleeve | Approx 96 Sheets |
| Biodegradable | Yes |
×