WypAll L40 Wipers 1 Ply Folded Sheets White (Pack of 18) 7471
Product Code:
I-KC05701
Pack Of
1
| Manufacturer | Kimberly-Clark |
| Brand | WypAll® |
| Colour | White |
| Material | Tissue |
| Form | Wipes |
| Recycled Product | Yes |
| Weight | 7.2kg |
| Thickness | 1 Ply |
| Use For | General Purpose Cloths |
| For Use With | WypAll® Wiper Dispenser 7969 |
| Dimensions (WxDxH) | 301x514x489mm |
| Sheet size | 317x304mm |
| Disposable | Yes |
| Biodegradable | Yes |
×