Scott Paper Hand Towel Roll 1-Ply E-Roll 380m White Pack of 6 6638
Product Code:
KC53691
Pack Of
1
| Manufacturer | Kimberly-Clark |
| Brand | Scott® |
| Colour | White |
| Material | Paper |
| Form | Roll |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 56% Recycled Material |
| Weight | 11.322kg |
| Thickness | 1 Ply |
| For Use With | Icon 53691/53940 |
| Environment Support | EU Ecolabel and FSC-C013545 Certified |
| Dimensions (WxDxH) | 403x601x205mm |
| Roll Length | 380m |
×