Scott Essential Rolled Hand Towel 350m White (Pack of 6) FOC Dispenser
Product Code:
I-KC832097
Pack Of
1
| Manufacturer | Kimberly-Clark |
| Brand | Scott® |
| Colour | White |
| Form | Roll |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 63% Recycled Fibre |
| Weight | 10.58kg |
| Thickness | 1 Ply |
| Warranty | 6 Months Warranty |
| For Use With | Aquarius 7375/7376 |
| Environment Support | EU Ecolabel |
| Dimensions (WxDxH) | 400x600x198mm |
| Roll Length | 350m Roll |
| On Promotion | Yes |
×