Katrin Plus 3-Ply Toilet Paper Roll 180 Sheets 7x8 (Pack of 56) 87709
Product Code:
KZ08770
Pack Of
1
| Manufacturer | Metsa Tissue |
| Brand | Katrin |
| Colour | White |
| Form | Roll |
| Eco-Aware | Yes |
| Thickness | 3 Ply |
| Environment Support | EU Ecolabel and PEFC Certified |
| Sheets Per Roll | 180 Sheets |
| Sheet size | 98x130mm |
| Core Size | 43mm |
| Roll Length | 23.4m |
×