Scott Slimroll Paper Hand Towel Roll 1-Ply 165m White Pack of 6 6623
Product Code:
KC75052
Pack Of
1
| Manufacturer | Kimberly-Clark |
| Brand | Scott® |
| Colour | White |
| Form | Roll |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 60% Recycled Material |
| Weight | 5.94kg |
| Thickness | 1 Ply |
| For Use With | Aquarius 7955/7956 |
| Environment Support | EU Ecolabel and FSC-C013545 Certified |
| Dimensions (WxDxH) | 300x450x198mm |
| Sheets Per Roll | Approx 660 Sheets |
| Roll Length | 165m |
×