Wypall Multipurpose Cleaning Wipes 1-Ply Green x50 Pack of 6 7772
Product Code:
I-KC00560
Pack Of
1
| Manufacturer | Kimberly-Clark |
| Manufacturer | Kimberly-Clark |
| Brand | WypAll® |
| Brand | WypAll® |
| Colour | Green |
| Colour | Green |
| Form | Cleaning Wipes |
| Form | Cleaning Wipes |
| Weight | 3.535kg |
| Weight | 3.535kg |
| For Use With | Oil & Grease |
| For Use With | Oil & Grease |
| Pack Size | Approx 50 |
| Pack Size | Approx 50 |
| Dimensions (WxDxH) | 234x338x200mm |
| Dimensions (WxDxH) | 234x338x200mm |
| Pack Type | Centrefeed Canister |
| Pack Type | Centrefeed Canister |
×