Wypall L10 Centrefeed Wipers Blue (Pack of 6) 7494
Product Code:
I-KC04362
Pack Of
1
| Manufacturer | Kimberly-Clark |
| Brand | WypAll® |
| Colour | Blue |
| Material | Paper |
| Form | Centrefeed |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 68% Recycled Material |
| Weight | 6.18kg |
| Thickness | 1 Ply |
| Warranty | 6 Months Warranty |
| For Use With | Aquarius 7018 |
| Environment Support | EU Ecolabel |
| Dimensions (WxDxH) | 390x585x183mm |
| Sheets Per Roll | Approx 630 Sheets |
| Sheet size | 185x380mm |
| Disposable | Yes |
×