Scott Control Toilet Tissue Standard Roll 3-Ply White (Pack of 30) 8558
Product Code:
I-KC04477
Pack Of
1
| Manufacturer | Kimberly-Clark |
| Brand | Scott® |
| Colour | White |
| Colour | White |
| Form | Small Roll |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 100% Recycled Material |
| Weight | 4.67kg |
| Thickness | 3 Ply |
| For Use With | Icon 53655/53945 & Aquarius 6992/7191 |
| Environment Support | EU Ecolabel and FSC-C013545 Certified |
| Dimensions (WxDxH) | 372x620x186mm |
| Sheets Per Roll | Approx 300 |
| Sheet size | 120x93mm |
×