Scott Extra Couch Cover Roll 2-Ply x200 Sheets White Pack of 6 7340
Product Code:
KC05461
Pack Of
1
| Manufacturer | Kimberly-Clark |
| Brand | Scott® |
| Colour | White |
| Form | Couch Roll |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 100% Recycled Material |
| Weight | 7.386kg |
| Thickness | 2 Ply |
| For Use With | Scott 7056 |
| Environment Support | FSC-C013545 Certified |
| Dimensions (WxDxH) | 232x348x500mm |
| Sheets Per Roll | 200 |
| Sheet size | 340x500mm |
| Roll Length | 200m |
×