Scott 1-Ply Essential Couch Cover Blue (Pack of 6) 7343
Product Code:
I-KC05462
Pack Of
1
| Manufacturer | Kimberly-Clark |
| Brand | Scott® |
| Colour | White |
| Form | Couch Roll |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 100% Recycled Material |
| Weight | 6.63kg |
| Thickness | 1 Ply |
| For Use With | Scott 7056 |
| Environment Support | FSC-C013545 Certified |
| Dimensions (WxDxH) | 232x348x500mm |
| Sheets Per Roll | 200 |
| Sheet size | 340x500mm |
| Roll Length | 200m |
×