Kleenex Standard Paper Toilet Roll 4-Ply x160 Sh White Pack of 24 8484
Product Code:
KC04879
Pack Of
1
| Manufacturer | Kimberly-Clark |
| Brand | Kleenex® |
| Colour | White |
| Form | Small Roll |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | Yes |
| Weight | 3.161kg |
| Thickness | 4 Ply |
| Warranty | 6 Months Warranty |
| Environment Support | FSC-C013545 |
| Dimensions (WxDxH) | 345x440x196mm |
| Sheets Per Roll | Approx 160 |
| Sheet size | 98x120mm |
| Biodegradable | Yes |
×