Karcher Dry Vacuum Cleaner T11/1 Classic 1.527-198.0
Product Code:
KA31124
Pack Of
1
| Manufacturer | Karcher |
| Brand | Karcher |
| Colour | Grey |
| Capacity | 11 Litre |
| Weight | 3.9kg |
| Dimensions | 285x385x385mm |
| Appliance Type | Vacuum Cleaners |
| Suitable For | Dry Use Only |
| Power Rating | 850W |
| Cable Length | 7.5m |
| Cord Length | 7.5m |
×