Compact Aluminium/Black Sack Truck TAST
Product Code:
I-GA71528
Pack Of
1
| Manufacturer | Barton Storage Ltd |
| Brand | Barton |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Material | Aluminum |
| Weight | 7kg |
| Dimensions | 412x406x1090mm |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Maximum Load | 90kg |
| Weight Capacity | 90 |
| Wheel Diameter | 150mm |
| Tyre Type | Rubber |
×