5 Star Single Cylinder Folding Trolley 430x910x1010mm FS643254
Product Code:
FS643254
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | 5 Star |
| Colour | Red |
| Dimensions | 430x910x1010mm |
| For Use With | 140-300mm Cylinder |
| Maximum Load | 300kg |
| Wheel Diameter | 2x 200mm Wheels & 2x 75mm Swivel Castors |
| Folded Dimensions | 430x480x1165mm |
×