5 Star Double Cylinder Folding Trolley 720x910x1010mm FS643346
Product Code:
FS643346
Pack Of
1
| Manufacturer | VOW |
| Brand | 5 Star |
| Colour | Red |
| Dimensions | 720x910x1010mm |
| For Use With | 140/300mm Cylinders |
| Maximum Load | 300kg |
| Wheel Diameter | 2x 200mm Wheels & 2x 75mm Swivel Castors |
| Folded Dimensions | 720x480x1165mm |
×