4 Tread White Step Ladder 359295
Product Code:
SBY17019
Pack Of
1
| Manufacturer | HC Slingsby PLC |
| Brand | VFM |
| Colour | Grey/Blue |
| Form | Step Ladder |
| Weight | 11kg |
| Dimensions | 47x14x155mm |
| Standards | EN14183 |
| Maximum Load | 100kg |
| Number Of Steps | 4 Tread |
| Biodegradable | No |
×