Floortex AFS-TEX System 3000X Anti-fatigue Mat 500x1000mm Midnight Black UFCA32039XBM
Product Code:
FL00040
Pack Of
1
| Manufacturer | Floortex Europe Ltd |
| Brand | AFS-TEX |
| Colour | Black |
| Material | Polyurethane |
| Length | 1000mm |
| Width | 500mm |
| Use | Indoor |
| Dimensions (WxDxH) | 500x1000mm |
| Mat Type | Anti Fatigue Mat |
| Anti-Microbial | Yes |
×