Floortex AFS-TEX System 4000X Anti-fatigue Mat 500x760mm Midnight Black UFCA42030XBK
Product Code:
I-FL00057
Pack Of
1
| Manufacturer | Floortex Europe Ltd |
| Brand | AFS-TEX |
| Colour | Black |
| Material | Polyurethane |
| Length | 760mm |
| Width | 500mm |
| Use | Indoor |
| Dimensions (WxDxH) | 500x760mm |
| Mat Type | Anti Fatigue Mat |
| Anti-Microbial | Yes |
×