Durable Luctra LITE 3D Gesture Control Bio Effective Desk Lamp Aluminium Black 921301
Product Code:
DB73827
Pack Of
1
| Manufacturer | Durable (UK) Ltd |
| Brand | Durable |
| Colour | Black |
| Weight | 2.568kg |
| Dimensions | 274x730x70mm |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Cable Length | 1.5m |
| Lamp Life | 50 000 Hours |
| Base Type | Weighted Base |
×