Durable Luctra LITE 3D Gesture Control Bio Effective Floor Lamp Aluminium Black 928901
Product Code:
DB74011
Pack Of
1
| Manufacturer | Durable (UK) Ltd |
| Brand | Durable |
| Colour | Black |
| Weight | 5kg |
| Dimensions | 690x690x1490mm |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Cable Length | 2.5m |
| Lamp Life | 50 000 Hours |
| Base Type | Weighted Base |
×