CEP Mineral Wall Files Assorted (Pack of 3) 1001701681
Product Code:
CEP01811
Pack Of
1
| Manufacturer | CEP Office Solutions |
| Brand | CEP |
| Colour | Assorted Colours |
| Material | Polystyrene/Acrylic |
| Form | Wall Mounted |
| Capacity | 2.5kg (1 File) or 5.5kg (3 Files together) |
| Orientation | Landscape |
| Weight | 1.1kg |
| Dimensions | 361x86x715mm |
| Warranty | 5 Year Guarantee |
| Capacity/Pockets | 3 Pockets |
| Capacity | 2.5kg (1 File) or 5.5kg (3 Files together) |
×