VFM Economy Washable Entrance Mat 1150x1750mm Black/Blue 312428
Product Code:
SBY06934
Pack Of
1
| Manufacturer | HC Slingsby PLC |
| Brand | Slingsby |
| Colour | Black/Blue |
| Material | Nylon/Rubber |
| Length | 1750mm |
| Width | 1150mm |
| Thickness | 12mm |
| Dimensions | 1150x1750mm |
| Use | Indoor |
| Biodegradable | No |
| Mat Type | Entrance Mat |
×