Command Small Wire Hooks (Pack of 3) 7100117747
Product Code:
I-3M07500
Pack Of
1
| Manufacturer | 3M |
| Brand | Command |
| Colour | White/Silver |
| Colour | White/Silver |
| Size | Small |
| Form | Adhesive Hook |
| Adhesive Type | Command Adhesive |
| Weight | 10.24g |
| Dimensions | 22x19x30mm |
| Use | Indoor |
| Maximum Load | 225g |
×