Command Poster Strips (Pack of 12) 7100336670
Product Code:
I-3M17539
Pack Of
1
| Manufacturer | 3M |
| Brand | Command |
| Colour | White |
| Colour | White |
| Size | 16x44mm |
| Form | Adhesive Strips |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 90% Recycled Content Packaging |
| Adhesive Type | Command Adhesive |
| Weight | 4g |
| Dimensions | 16x44mm |
| Environment Support | FSC Certified Packaging |
| Use | Indoor |
×