Command Narrow Picture Hanging Strips (Pack of 3) 7100206626
Product Code:
I-3M35757
Pack Of
1
| Manufacturer | 3M |
| Brand | Command |
| Colour | White |
| Colour | White |
| Size | Narrow |
| Form | Picture Hanger |
| Adhesive Type | Command Adhesive |
| Weight | 4.4g |
| Dimensions | 13x93x93mm |
| Use | Indoor |
| Maximum Load | 350x500mm & 4kg (3 Strips) |
×