Command Sawtooth Picture Hanger 1 Hook 2 Strips 7100336642
Product Code:
3M17548
Pack Of
1
| Manufacturer | 3M |
| Brand | Command |
| Colour | White |
| Form | Picture Hanger |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 90% Recycled Content Packaging |
| Adhesive Type | Command Adhesive |
| Weight | 7.48g |
| Dimensions | 25x76mm |
| Environment Support | FSC Certified Packaging |
| Use | Indoor |
| Maximum Load | 2kg |
×