Command Picture Hanging Strips 4 Pairs Extra Large Black (Pack of 8) 7100337107
Product Code:
3M17734
Pack Of
1
| Manufacturer | 3M |
| Brand | Command |
| Colour | Black |
| Size | Extra Large |
| Form | Picture Hanger |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 90% Recycled Content Packaging |
| Adhesive Type | Command Adhesive |
| Weight | 15g |
| Dimensions | 22x111mm |
| Environment Support | FSC Certified Packaging |
| Use | Indoor |
| Maximum Load | 9kg |
×