Command Picture Hanging Strips 4 Pairs Narrow White (Pack of 8) 7100337191
Product Code:
3M17844
Pack Of
1
| Manufacturer | 3M |
| Brand | Command |
| Colour | White |
| Size | Narrow |
| Form | Picture Hanger |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 90% Recycled Content Packaging |
| Adhesive Type | Command Adhesive |
| Weight | 8g |
| Dimensions | 13x93mm |
| Environment Support | FSC Certified Packaging |
| Use | Indoor |
| Maximum Load | 5kg |
×