Command Picture Hanging Strips 12 Pairs Small White (Pack of 24) 7100337182
Product Code:
I-3M17897
Pack Of
1
| Manufacturer | 3M |
| Brand | Command |
| Colour | White |
| Size | Small |
| Form | Picture Hanger |
| Eco-Aware | Yes |
| Recycled Product | 90% Recycled Content Packaging |
| Adhesive Type | Command Adhesive |
| Weight | 14g |
| Dimensions | 16x54mm |
| Environment Support | FSC Certified Packaging |
| Use | Indoor |
| Maximum Load | 2kg |
×