Brother Continuous Paper Label Roll with Removable Adhesive 62mm x 30.48m Black on White DK44205
Product Code:
BA63512
Pack Of
1
| Manufacturer | Brother |
| Brand | P-Touch |
| Colour | Black |
| Material | Paper |
| Form | DK Tape |
| Dimensions | 62mmx30.48m |
| Compatible Or Original | Original |
| Tape Size | 62mmx30.48m |
| Tape Width | 62mm |
| Biodegradable | No |
×